Centrum Česká Kanadacentrumceskakanada@tiscali.cz
Centrum Česká Kanada

CHATKY CENTRUM ČESKÁ KANADA


 

 Turistické chatky jsou variantou velmi levného ubytování přímo spjatého s okolní přírodou. Hojně využívané kolektivy sportovních oddílů, dětské táborové pobyty a školy v přírodě. Chatičky také rádi navštěvují rodiny s dětmi, houbaři, cyklisti a motorkáři.

 Ubytování v chatkách ocení zejména ti, co nechtějí do stanu, ale zároveň chtějí být co nejblíže zdejší panenské přírodě - ČESKÁ KANADA.

 V každé chatce jsou dvě palandy, tedy místo až pro čtyři osoby. Chatky jsou účelově zařízené - elektrické osvětlení, stoleček, židle a skříně, el. zásuvka. Po výletech plných zážitků si múžete posedět a odpočinout na útulné verandičce.

Hygienické příslušenství je nedaleko ve zděné budově (pod restaurací), kde jsou sprchy s teplou vodou, umyvadla a toalety. Chatky jsou umístěny stranou od penzionu tak, že se ubytovaní vzájemně neruší ve svých aktivitách, což jsme již nejednou ocenili v praxi.

 Máme možnost vám nabídnout až 35 chatek - 33 chatek pro 4os.(2x palanda) ; 2 chatky pro páry - s možností dát dvě lůžka k sobě pro větší pohodlí!!!

 Jednorázový poplatek za úklid - chatky na konci pobytu - 50,- Kč

Sprchy za poplatek 20 Kč/os

 VLASTNORUČNÍ ÚKLID - BEZ POPLATKU.

 Podívejte se také na možnost ubytování v penzionu nebo bungalovech.

 

UBYTOVÁVÁME OD 16:30, POKOJE, BUNGALOVY A CHATKY SE V DEN ODJEZDU PŘEDÁVAJÍ DO 10:00.  Bungalovy a chatky se předavájí se svléknutým povlečením, zametené a s vynesenými koši.

Recepci naleznete v prostorách restaurace.

Pobyt a vratná kauce za klíče se platí hotově při příjezdu.

 
 
 
Kontakt

CENTRUM ČESKÁ KANADA®
Struhy 53, 378 62, Kunžak (15km od J. Hradce)
GPS : 49°6'40.82"N, 15°11'37.463"E
Recepce: +420 731 165 288

Rezervace :
ubytovani@centrumceskakanada.cz

Rezervace ubytování

Přihlásit k odběru novinek:
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies